Bornova Boyacı Ustası İle Evinizi Yenileyin

Günümüzün genelini evimiz de geçiriyoruz. Hayatımızın şekillendiği yer de evimizdir. Bu yüzden evimizin bakımlı olması gerekiyor.Bornova boya ustası  Özenle seçilmiş duvar boyaları, titizlikle düşünülen iç dekorasyonuyla evimizin her zaman güzel olmasını isteriz. Bakımlı olan evimiz yaşamımızın sosyal alanını ve iş hayatını da etkiler. Daha verimli ve etkin bir iş hayatı yaşarken sosyal hayatımızda da faal bir duruma geliriz. Tüm bunlara etkisi olan ev dekorasyonunu nasıl yapmalıyız? Doğru boyacı ustası ve ev boyacısı nasıl olmalıdır? İç dekorasyon nasıl yapılmalıdır? Bu soruların cevabını makalemiz de bulacaksınız.

bornova-ic-dekorasyon

Ev İçin Doğru Boyama Nasıl Yapılmalıdır?

Bornova boya ustası, boya yapılmadan önce yüzeyi boya için hazırlamalı. Bornova Daire boyacı boya işlemini yapacaksa eğer size doğru boya seçeneğini söyleyecektir. Fakat boyama işlemini kendiniz yapacaksanız TSE standartlarına uygun kaliteli boyalardan almanız tavsiye edilir. Ayrıca mekânda kullanacağınız boyanın uygun olup olmadığını görmek için, küçük bir yüzeye biraz boya uygulanabilir. Boyayı uygulamadan önce parlak zeminse, parlak zemin matlaştırılmalıdır. Boyayı ince katlar halin de uygulamanız boyanın daha düzgün ve daha örtücü olmasına yarar sağlar.

Bornova İç Tadilat Nasıl Uygulanmalıdır?

Evimiz için, iç tadilat yapılmadan önce genel bir plan ve programlama yapılmalıdır. Evin içeresin de yaşayan bireylerin ortak fikir ve kararları alınmalı ve iç tadilat ve dekore çalışmalarına öyle başlanmalıdır.Bornova İç Tadilat işlemi yapılırken evin neresinde uygulanacağına karar verdiyseniz, bir eksik listesi hazırlayın. Tüm ev için yapılması daha uygun olsa da mümkün değilse bile belli bir sıra içerisine koyarak mutfak, salon oturma odası artık neresi en çok iç tadilat gerektiriyorsa oradan başlayın.

 

Bornova Mutfak İçinde Tadilat

Mutfağı karnımızın doyduğu yer olarak tanımlayabiliriz. Hal böyle olunca da mutfak için tadilatta öncelik nem ve su zararlarını ortadan kaldırmak. İç cephe boyası ve mutfak dolapları titizlikle onarılmalı ve mutfak tadilatı bitirilmelidir.

bornova-tadilat

 

Zemin Tadilatı

Oda ve salonlar da zemin tadilatı yapılırken zemin için kolay temizlenen ve şık görüntüsü olan masif parke en uygunudur. Mutfak ve banyo da ise parkeler neme dayanıksız olduğu için sert mermer kullanılması uygundur.

boyaci-bornova

 

Bornova Tavan Tadilatı

Evde,Bornova  iç tadilat uygulamaların da tavan tadilatı da önemli yer kaplar.Bornova İç dekorasyonun güzel durması ve tamamlayıcı olması tavan ile olur. Alçıpan, asma tavan, baristol gibi uygulamalar tavanınızı iyi bir hale getirir.

Diğer yazımızı dilerseniz okuya bilirsiniz

 

 

Share
Bornova Boyacı Ustası 3 Kişilik Usta 1 Günde Boya Badana

Bornova Boyacı Ustası 3 Kişilik Usta 1 Günde Boya Badana” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir